Zmiana zasad funkcjonowania Planetarium i Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego

Od poniedziałku, 23 stycznia 2023 r. zmieniły się zasady zakupu biletów do Planetarium oraz Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Prof. Andrzeja Myrchy. Bilety można nabyć stacjonarnie – w biletomatach na Kampusie UwB (W Planetarium oraz UCP). Przygotowana została także strona internetowa, dzięki której możliwy jest zakup biletów on-line. Wiąże się to także ze zmianą organizacji pracy Planetarium – do tej pory mogły nas odwiedzać jedynie grypy zorganizowane, teraz zapraszamy także na pokazy dostępne dla widzów indywidualnych i rodzin (bilety normalne, ulgowe i rodzinne).

Szczegółowy harmonogram pracy Planetarium oraz Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego oraz zasady sprzedaży biletów dostępne są na stronie bilety.uwb.edu.pl

Wprowadzany system sprzedaży ułatwi naszym odwiedzającym nabywanie biletów oraz usprawni organizację. Zmieniły się także regulaminy wstępu oraz regulaminy sprzedaży biletów, cennik oraz harmonogram seansów.

Nowe regulaminy wraz z cennikiem:

Regulamin wstępu

Regulamin sprzedaży biletów