Wydział Biologii UwB

V KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI BIOLOGII z cyklu „Matura z biologii przepustką na studia przyrodnicze”

Czy są tu z nami Nauczyciele Biologii? Jeśli tak, to w imieniu Wydziału Biologii UwB serdecznie zapraszamy na konferencje dedykowaną właśnie Wam, drodzy Państwo.

W programie spotkanie z Dorotą Mościcką (OKE w Łomży), która opowie o egzaminie maturalnym z biologii wg formuły 2023 oraz dr. hab. Andrzejem Gębczyńskim (Wydział Biologii UwB), który pomoże zrozumieć dlaczego wierzymy w teorie spiskowe. Dodatkowo dr hab. Adam Tylicki, prof. UwB (Wydział Biologii UwB) wyjaśni wpływ żywych leków na terapie nowotworowe. Na koniec dr Marek Bartoszewicz, prodziekan ds. rozwoju, Wydział Biologii UwB przedstawi ofertę edukacyjną Wydziału Biologii UwB.

Termin: 9 marca 2023 r. , godz. 13:30 – 16:30

Miejsce: Wydział Biologii UwB, aula im. Profesor Aliny Myrchy (sala 2003, I piętro), ul. Ciołkowskiego 1J

Rejestracja na wydarzenie do dnia 7.03. pod linkiem: https://forms.office.com/r/pf01yxTG7g