UwB z wizytą na Targach Edukacyjnych w II LO w Białymstoku

W środę, 17 stycznia 2024 r., studenci oraz pracownicy Uniwersytetu w Białymstoku spotkali się z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego
im. Księżny Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku. Była to doskonała okazja do bezpośredniej prezentacji oferty UwB oraz konkretnych kierunków studiów. Młodzi ludzie chętnie zadawali pytania oraz nawiązywali rozmowy zarówno z pracownikami naukowymi, jak i ze studentami dotyczące studiów, działalności organizacji studenckich, a także perspektyw zawodowych jakie otwierają przed nimi poszczególne kierunki.

Z młodzieżą podczas  XVIII Targów Edukacyjnych w II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku wzięli udział pracownicy
i studenci: Wydziału Historii, Wydziału Matematyki, Wydziału Prawa, Wydziału Fizyki, Wydziału Stosunków Międzynarodowych, Wydziału Filologicznego, Wydziału Ekonomii i Finansów, Wydziału Informatyki.

Dziękujemy uczniom za ogromne zainteresowanie, pytania i rozmowy.