Kreatywne Rozmowy o Nauce

Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na VIII edycję Kreatywnych Rozmów o Nauce.

Sztuczna Inteligencja i jej wpływ na otaczającą nas rzeczywistość – wokół tego tematu będą toczyć się tegoroczne Kreatywne Rozmowy o Nauce. Spotkanie odbędzie się w środę, 22 maja 2024 r., w auli Wydziału Prawa UwB przy ul. Mickiewicza 1 (sala 104), początek o godz. 17. Prelegentami tegorocznego KRONu będą: dr hab. Daniel Boćkowski, prof. UwB z Wydziału Stosunków Międzynarodowych, dr Kamil Goryń także z WSM, Jacek Miczek – twórca strony znanypapuga.pl oraz studenci, którzy popularyzują wiedzę o prawie w ramach Podcastu Prawnego.

Wstęp wolny. Organizatorzy Kreatywnych Rozmów o Nauce przygotowali zestawy prezentowe dla pierwszych 30 osób, będzie też poczęstunek.